- Przygotowaliśmy zróżnicowany program. Na liście utworów zalazła się również nowa piosenka z niedawno wydanej płyty - zapowiadał wokalista Janusz Panasewicz przed jubileuszowym koncertem.
Nie zabrakło takich hitów jak „Kryzysowa narzeczona”, „Zostawcie Titanica”, „Mniej niż zero”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Marchewkowe pole”, „Tańcz głupia tańcz” i „Tacy sami”.
Publiczność w Sopocie już po pierwszych taktach zerwała się z miejsc, tańczyła i śpiewała całe zwrotki z zespołem. Prowadząca koncert Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, że jak była małym dzieckiem to uspokajały ją wyłącznie piosenki Lady Pank. - Nieprawdopodobne święto muzyki. Zasłużyli na wielkie brawa - dodał prowadzący Kamil Baleja z RMF FM.
Zespół otrzymał od Telewizji POLSAT Kryształowe Serca, statuetkę od RMF FM, a Prezydent Sopotu Jacek Karnowski wręczył legendarną nagrodę - Bursztynowe Słowiki.
- Dziękujemy fanom, ale także Polsatowi i Ninie Terentiew. Pierwszy raz w historii dostaliśmy nagrodę od telewizji! - powiedział Jan Borysewicz. To jeszcze nie koniec. Zapraszamy na czterdziestolecie i pięćdziesięciolecie! Bawcie się dobrze! - dodał na zakończenie koncertu.
Więcej informacji o gwiazdach festiwalu znajdziesz w oficjalnym serwisie Polsat SuperHit Festiwal 2016.
2016-05-27
Tacy sami od 35 lat! Lady Pank zabrał fanów w muzyczną podróż
0
To był koncert pełen emocji i wielkich przebojów, z prośbą o więcej od najwierniejszych fanów zespołu!

Komentarze