Wszędzie go pełno
Stefano Terrazzino jest wyjątkowo wszechstronny. To tancerz, aktor, wokalista, choreograf, a nawet krawiec. Widzom znany jest szczególnie z brawurowych występów w „Tańcu z Gwiazdami”. Jego partnerkami na parkiecie były między innymi Małgorzata Pieńkowska, Agnieszka Radwańska, Julia Wieniawa i Izabela Małysz.
Syn sycylijskiego małżeństwa radzi sobie znakomicie nie tylko w tańcu. Dwukrotnie wziął udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W programie sięgnął po Złotą Twoją Twarz, wystąpił również w finale „Najlepszych”, zajmując ostatecznie drugą lokatę. Włoch może się także pochwalić osiągnięciami na planie filmowym. W serialu „Przyjaciółki” zaprezentował się jako Francesco Nicente. Początkiem jego kariery była jednak rola Giuseppe Trattiniego w produkcji „Samo życie”.
20 lat? To za mało!
Urodził się w Niemczech jako syn małżeństwa z Sycylii, ale splot okoliczności sprawił, że trafił do Polski. Nie planował zostawać długo. W rozmowie w „halo tu polsat” zdradził, że chodziło zaledwie o sześć miesięcy. Los spłatał mu jednak figla. - Jedno mrugnięcie oka i minęło 20 lat - zauważył. - 20 lat odkąd wybrałem Polskę. Wdzięczność ogromna! - napisał tancerz w mediach społecznościowych.
Stefano Terrazzino w naszym kraju traktowany jest znakomicie. Potwierdzają to słowa jego fanów i współpracowników, którzy życzyliby mu kolejnych sukcesów, i to najlepiej w Polsce. „Jesteś naszym dobrem narodowym”, „Bądź tu z nami szczęśliwy. Kochamy Cię i życzymy kolejnej „20” w takiej formie” - można przeczytać.
Wyświetl ten post na Instagramie
22. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2025 roku w Polsacie.
Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo